Dzień Kobiet w Senior+

W Malczyckim Klubie Seniora świętowaliśmy Dzień Kobiet w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Seniorzy spędzili wspólnie czas przy kawie i pysznym cieście, rozmawiając i ciesząc się wspólnym spotkaniem. ☕🍰
Nasze Panie odwiedził również Pan Piotr Frankowski Wójt Gminy Malczyce, który złożył wszystkim Paniom serdeczne życzenia oraz wręczył kwiaty. 🌹
Podczas spotkania świętowali również Panowie z okazji swojego niedawnego święta, dzięki czemu była to doskonała okazja do wspólnego celebrowania i spędzenia czasu w miłym towarzystwie.
Na zakończenie spotkania seniorzy zaprezentowali wyjątkową piosenkę napisaną przez Panią Danusię Kramek. Utwór został wykonany pod dyrygenturą Pani Renaty Lipińskiej, a występ wywołał wiele uśmiechu i radości. 🎶
Było bardzo miło, radośnie i – jak zawsze – wspaniale spędziliśmy wspólny czas. 💐