Luty w Malczyckim Klubie Senior+ upłynął nam jak zawsze w radosnej, twórczej i pełnej energii atmosferze. Uczestnicy spędzają miło czas na aktywnościach, które najbardziej lubią – a tych u nas naprawdę nie brakuje! 
Swoje 66. urodziny świętowała Pani Małgorzata Kotańska.
Wszystkim naszym Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia – 100 lat w zdrowiu, radości i spełnieniu marzeń! 
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zapisania się do Klubu Seniora – zajęcia są bezpłatne! To doskonała okazja, by aktywnie spędzić czas, rozwijać swoje pasje i poznać wspaniałych ludzi. 
