Tłusty Czwartek w Malczyckim Klubie Senior+

Dzisiejszy dzień upłynął nam w wyjątkowo słodkiej i rodzinnej atmosferze! 
 
Panie z naszego Klubu z zaangażowaniem przygotowywały pyszne, chrupiące faworki, dzieląc się swoim doświadczeniem i kulinarnymi sekretami.
Z okazji ferii odwiedziły nas także wnuczki, które z wielkim entuzjazmem uczyły się gotować pod czujnym okiem babć
W wolnych chwilach oddawały się twórczym zajęciom – było też malowanie i dużo radości! 
 
To był piękny, międzypokoleniowy czas – pełen rozmów, śmiechu i wspólnego działania. Na zakończenie oczywiście wszyscy razem zasiedliśmy do stołu, by spróbować własnoręcznie przygotowanych faworków. Smakowały wyśmienicie! 
 
Dziękujemy za ten wspólny dzień – takie chwile budują relacje i tworzą najpiękniejsze wspomnienia.